+38 (057) 780 03 28     г. Харків, вул. Набережна Автострадна, 21А
Главная / Рекуператори BOUL - BOUL Recuperators

Рекуператори BOUL - BOUL Recuperators

Компанія - виробник ТОВ БІОТОП ЛТД активно запрошує до співробітництва дилерів по Україні та закордоном!

The manufacturer BIOTOP LTD actively invites dealers throughout Ukraine and abroad to cooperate!

________________________________________________________
Припливно-витяжні вентиляційні системи BOUL з рекуперацією тепла створять комфорт та затишок у Вашій оселі, забезпечуючи її свіжим повітрям та видаляючи відпрацьоване.

Серцем нашого повітряного рекуператора є досконалий теплообмінник, який підігріває припливне повітря за
рахунок тепла з повітря, яке видаляється. Тож, використання рекуператора у холодну пору року дозволить суттєво заощадити на коштах, які Ви платите за опалення. Крім того, разом з повітрям прилад здійснює  видалення  надлишкової вологи, яка дуже часто шкодить мешканцям, створює конденсат на стелях та вікнах, є причиною появи грибків, плісняви та багатьох інших проблем.

Відмінною особливістю нашого вентиляційного обладнання є одночасний безперервний приплив з вулиці та забір повітря з помешкання, що гарантує стабільно високий коефіцієнт рекуперації тепла в 92-96%.

Моделі рекуператорів, представлені на сайті, відрязняються продуктивністю (м3/год повітря) та режимами роботи, досконалістю електроніки та підходами до управління нею.

Базовими моделями є BOUL Pioneer 30, BOUL Pioneer 50, BOUL Pioneer 70 та BOUL EVOLUTION. Моделі обладнання, які мають додаткову маркеровку представляють собою покращенні модифікації базових систем.

Прилади мають унікальний зовнішній вигляд, який додасть Вашему помешканню неповторності. Ми постійно вдосконалюємо наші прилади, тож, чекайте завжди новацій.


BOUL Pioneer 30+

BOUL Pioneer 30+

BOUL Pioneer 30+Ad

BOUL Pioneer 30+Ad

BOUL Pioneer 50+

BOUL Pioneer 50+

BOUL Pioneer 50+Ad

BOUL Pioneer 50+Ad

BOUL Pioneer 30

BOUL Pioneer 30

BOUL Pioneer 50

BOUL Pioneer 50

BOUL Pioneer 70

BOUL Pioneer 70

BOUL Evolution

BOUL Evolution