+38  (057) 757   67   76              г. Харьков, ул. Набережная Автострадная, 21А
Главная / Рекуператори BOUL - BOUL Recuperators

Рекуператори BOUL - BOUL Recuperators

Припливно-витяжні вентиляційні системи BOUL з рекуперацією тепла створять комфорт та затишок у Вашій оселі, забезпечуючи її свіжим повітрям та видаляючи відпрацьоване.

Серцем нашого повітряного рекуператора є досконалий теплообмінник, який підігріває припливне повітря за
рахунок тепла з повітря, яке видаляється. Тож, використання рекуператора у холодну пору року дозволить суттєво заощадити на коштах, які Ви платите за опалення. Крім того, разом з повітрям прилад здійснює  видалення  надлишкової вологи, яка дуже часто шкодить мешканцям, створює конденсат на стелях та вікнах, є причиною появи грибків, плісняви та багатьох інших проблем.

Відмінною особливістю нашого вентиляційного обладнання є одночасний безперервний приплив з вулиці та забір повітря з помешкання, що гарантує стабільно високий коефіцієнт рекуперації тепла в 92-96%.

Моделі рекуператорів, представлені на сайті, відрязняються продуктивністю (м3/год повітря), режимами роботи, досконалістю електроніки та підходами до управління нею.

При розробці дизайну приладів ми користувалися прислів'ям, що "все нове - це добре забуте старе", тому РЕТРО-стиль, який ми використали, дуже сподіваємося, припаде Вам до душі. Прилади мають унікальний зовнішній вигляд, який додасть Вашему помешканню неповторності. Але ми й постійно вдосконалюємо наші прилади, тож, чекайте завжди новацій.


BOUL Pioneer 30

BOUL Pioneer 30

BOUL Pioneer 50

BOUL Pioneer 50

BOUL Pioneer 70

BOUL Pioneer 70

BOUL Evolution

BOUL Evolution